субота, 18 березня 2017 р.

Цікаві факти

Слухай музику, закривши очі
Психотерапевтичний ефект музики посилюється, якщо її слухати, закривши очі, повідомляють вчені з Університету Тель-Авіва (Ізраїль).
В ході експерименту їм вдалося довести: прослуховування музики з закритими очима викликає більш активну« відповідь »в головному мозку. Випробуваним давали прослухати музику з фільмів Хічкока і популярні мелодії. Один раз вони слухали композицію з відкритими, другий раз - із закритими очима. Виявилося, що активність мозку досягала свого максимуму, коли волонтери слухали важкі психологічні мелодії з фільмів за закритими очима. Але навіть легкі популярні мелодії стимулювали мозкову діяльність краще, якщо очі були закриті. Вчені впевнені, музикотерапія (у тому числі таких серйозних хвороб, як хвороба Паркінсона і хвороба Альцгеймера), повинна проводитися із закритими очима.

Діти і музика

Серед багатьох факторів, які благотворно впливають на розвиток дитини, – музика. Про неї ми й поговоримо.

Музика приваблює дітей своїм спонуканням до руху, який корисний для росту і розвитку дитини. Вона надає сильний фізичний вплив на дитину – нервова система і м’язова здатні засвоювати ритм, на приємну музику реагує серцево-судинна система. Під час уповільнення рити увагу і зосередженість, що корисно для дитини, особливо із розсіяною увагою.Музика допомагає дитині самовиразитися, вчить її переживати. Сприятлива для дитини, вона повністю задовольняє прагнення до руху, до розвитку мови і мовлення, школярам допомагає краще вивчати іноземну мову, спонукає до спілкування, зачіпає розумову діяльність.Педагоги та дитячі психологи вважають: для гармонійного розвитку дитини необхідні методики, спрямовані на розвиток не лише лівої, а й правої півкулі! І кращого заняття, ніж музика, вигадати складно.

Зц
ілення музикою
Звук дзвонів руйнує мікроби.
Ви задумувалися коли-небудь, чому в людей з'явилися такі дивні звички: співати, танцювати, вигадувати музичні інструменти та грати на них. Все в природі має свій сенс. Насправді всі перелічені дії є потужним лікувальним засобом, і не лише для душі, а й для фізичного тіла.
У Середньовіччі, коли від епідемії чуми вимирали цілі поселення, мешканці кількох міст врятувалися від смертельної хвороби незвично: там день і ніч звучали церковні дзвони. У наш час учені провели дослідження і з'ясували причину цього явища: вібрації звуку церковних дзвонів чинять руйнівну дімо й оцінюємо належним чином те, що оточує нас від народження і є невід'ємною частиною нашого життя. Зокрема, й вплив різноманітних звуків, музики, танців. Наші предки активно за допомогою звуків боролися з тугою, переживали радісні події, приводили себе в стан рівноваги. Тому довгими зимовими вечорами дівчата й жінки збиралися разом, і їхня робота обов'язково супроводжувалася піснею. Люди співали і під час тяжких польових робіт, і повертаючись додому. І причина тут не в надмірній любові до мистецтва. Таким чином прадіди, не усвідомлюючи того, вмикали природний механізм відновлення організму, підвищення його опірності хворобам.

Немає коментарів:

Дописати коментар